Ultrazvukový rozprašovač z polysulfonu

Vorschaubild: Medizingerät mit Verneblerkammer aus Polyulfon

Ultrazvukový rozprašovač z nerozbitného polysulfonu. Názorná aplikace pro sterilizovatelné rozprašovací zásobníky z plastu.

Samonosná skříň je vyrobena termoplastickým vypěněním (TSG). Její povrch je upraven k možnému čištění. Vnitřní prostor je funkčně využit: průduchy, upevnění filtrů, úschovna kabelů, výstupky pro upevnění, dělicí příčky a další jednotlivosti jsou uspořádány těsným vložením.

Elektromagnetické rušení je vyloučeno pomocí zevnitř naneseného nástřiku niklem (EMV). Dokončeno vnějším strukturním lakováním.

Sterilizovatelný polysulfon. Vícedílný rozprašovací zásobník je přesný výlisek vyrobený z transparentního polysulfonu (PSU) s kouřovým zabarvením. Vysoké požadavky na přesnost a na těsnost rozprašovacího systému jsou zaručeny. Polysulfon se svou amorfní strukturou je tvarově stálý a chemicky odolný. V medicíně jsou používány rozličné postupy sterilizace. Tyto zatěžují součástky chemicky při vysokých teplotách. Díly z polysulfonu jsou připravovány pro tuto aplikaci v jednom vstřikovacím procesu se zapojeným zušlechtěním.