Polotovar blízký tvaru

Polotovary blízké finálnímu tvaru z plastu

Rychlá cesta k větší efektivnosti. Polotovar blízký finálnímu tvaru z extrudovaného plastu.

Je výrobní dávka skutečně příliš vysoká pro volbu výroby obráběním, ale také se ještě nevyplácí investice do vstřikovacího nástroje, pak nabízí extrudovaný profil jako polotovar elegantní řešení.

Extrudovaný profil jako polotovar blízký finálnímu tvaru umožňuje racionální, cenově příznivou výrobu obráběných dílů.

Pomocí tvaru dílu přibližného profilu je šetřeno na mnoha položkách: strojní čas, spotřeba materiálu, mzdy, náklady na likvidaci odpadů.

Extruze profilů

Kunststoffprofile können vielgestaltig sein

Extruze. Extrudované profily z plastů.

Extrudujeme technické polotovary a profily podle výkresů.Tlakově a teplotně řízený proces extruze, podle druhu materiálu šneková nebo pístová extruze, dává výrobku stejnoměrnou a beznapěťovou strukturu. Navíc zušlechťujeme naše materiály temperováním a kondiciováním.

V našich závodech jsou k dispozici moderní, speciálně na silnostěnné profily přizpůsobené extruzní linky.

Materiál

Volba výrobní metody závisí na použitém výchozím materiálu. Vysoce molekulární materiály jsou pístově extrudované, ostatní termoplasty jsou šnekově extrudované. U nás zpracovávané materiály jsou uvedeny v našem Material Selector Lite.

Extrudované profily

Naše na zakázku připravované profily nalézají použití ve všech oblastech strojírenství a stavby přístrojů. S pomocí našich výkonných nástrojáren a dlouholetých zkušeností se zpracováním technických extrudovaných dílů Vám můžeme také zabezpečit i Vaše speciální požadavky.