Technika povrchů

a montážní sestavy

Dnešní možnosti v technice úpravy povrchů umožňují vytvářet Vaše přístroje nejen ergonomicky a technicky účelně, ale také velmi vkusně.

Přitom nezůstává pouze u moderního vzhledu. Profesionálně tvarovaný výrobek a odborně provedená povrchová úprava umožňují Vašim zákazníkům získat vysoce hodnotný výrobek a poskytují Vám jako prodávajícímu konkurenční výhody.

KOMPAKTNÍ KONSTRUKCE,
málo montážních kroků a několikrát vyznamenaný design pouze díky termoplastickému vypěňování plastů (TVP) a vysoce hodnotné povrchové úpravě
Univerzální funkce povrchů

Povrch určuje vzhled Vašich výrobků: Barva zvýrazňuje tvar a vzhled dílů. To pomáhá zvyšovat kvalitu výrobku a jeho pověst. Lakované povrchy, jako dominující tvůrčí prostředky, pomohou identifikovat Vaše výrobky, a tak se odlišit. Vzbudíte pozornost a trvalý dojem.

Povrch má ale více funkcí, představuje také ochranný povlak k okolnímu prostředí a rozšiřuje ušlechtilou funkčnost technických dílů z plastů:

Elektrické odstínění

Stínící vrstvy pro elektromagnetickou kompatibilitu (EMV), pro účinné odstínění proti elektromagnetickým inerferencím (EMI) z externích zdrojů rušení a pro odvod statické elektřiny k ochraně před nekontrolovaným výbojem (ESE, ESD).

Ochranné laky

pro vysokou chemickou odolnost proti

  • čistícím a desinfekčním prostředkům

  • Graffiti

  • a jiným vlivům


Povrchové úpravy

Na očištěném povrchu dílů vytváříme stříkáním, ve vodě rozpustných chemických substancí, přílnavou vrstvu, přičemž používáme pouze řešení bez chlorovaných uhlovodíků.

V našich moderních lakovnách nanášíme na plastové díly technický nebo výtvarný lak, v jedné nebo více vrstvách.

S procesem lakování vždy spojený sítotisk nebo tampoprint přináší precizní a nákladově příznivý užitek pro konečného uživatele a vícebarevné nebo firemním logem opatřené díly pro Vás.

KOMPLETY,
sestavy skříňí připravené k montáži, opatřené vícebarevným lakem a technickým potiskem odpovídající firemnímu designu, jako např. pro RODENSTOCK nebo SARTORIUS
Sestavy a zjištění kvality

Sestavy

Námi provedené montážní práce s dodanými nebo námi opatřenými díly Vám umožní dostávat kompletní, k montáži připravené díly.

Kvalita pod kontrolou

Přísná kontrola kvality během a po dokončení výroby má pro nás ten nejvyšší význam. Odborně školení pracovníci kontrolují stále kvalitu laku, zvláště barevný odstín, strukturu, stupeň lesku, pevnost a odolnost proti chemickým substancím stejně jako správné splnění zákazníkem stanovených zadání.

KONCEPCE SYSTÉMU:
S použitím našich rozmanitých výrobních možností realizujeme kompletní řešení sestav skříní přístrojů pro analytický robot


 
(c) 1995-2003 by LPM s.r.o., Technické díly z plastů
Koněvova 536, CZ-506 11 Jičín, Česka republika,
bookmark - řekni příteli
  ZÁKLADNA-INFO

EMV-odstínění nástřikem kovu
ESE-uzemnění


Směrné uzemnění:

Povlakování grafitem
Povlakování niklem
Povlakování mědí
Povlakování stříbrem

  RAL-ODSTÍNY


Najdete zde RAL-tabulku

  PROTI VANDALŮM

  Zajištění proti
  vandalům a
  ochrana
  proti
  Graffiti:

  Masivní TSG -
  technologie se spec.
  povrchem   ... pokračování

  ZÁKLADNA-INFO

Stupeň lesku povrchů